Gå til innhold Globalmeny Forsiden
Verdal profilbilde

FAU Verdalsøra barneskole

STYRET I FAU 2021/2022


2021/2022 Klasse

Navn

Mob.nr

Mailadr

Rolle

1.

Anita Tessem

480 08 486

anita.tessem@hotmail.com

Kasserer

Vara

Frøydis S. Berg

957 98 940

froydis_83@hotmail.com

Vara

2.

Kevin H. Holmli

930 06 649

kevin@kevinholmli.com

Styremedlem 

Vara

Katrine Bruvold

951 60 771


katrine.bruvold@nord.no

 

Vara

3.

Espen Ertsås

990 16 424

espene287@gmail.com

Leder

Vara

Iselin Langeland

928 49 370

iselin@live.no

Vara

4.

Kari-Anne Karlsen

917 25 799

kari.karlsen@verdal.kommune.no

Styremedlem

Vara

Tomas Gudding

907 76 510

tomasgudding@gmail.com

Vara

5.

May Solvår Grøtan

401 06 332

maysgrotan@outlook.com

Styremedlem

Vara

Vegard Løvås

476 57 931

vegard.lovaas@bufetat.no

Vara

6.

Tor Arne Hynne

951 68 289

tor.arne.hynne@snk.no

Sekretær

Vara

Dordi Ravlo

959 46 731

dordi.ravlo@verdal.kommune.no

Sekretær

7.

Kristin Frøseth

950 72 191

kristinf80@hotmail.com

Styremedlem

Vara

 

 

 

 

SFO

Liv Watson

 

liv.watson@verdal.kommune.no

Representant

SFO

Andreas Juliussen

 

andreas88j@gmail.com

Representant





Publisert: 11.02.2020 12:53 Sist endret: 18.02.2022 13:09
Verdal kommune Postboks 24 7651 Verdal Besøksadr: Rådhusgata 2
Tlf: 74 04 82 00 Faks: - E-post: postmottak@verdal.kommune.no
Åpningstid: Man-fre 09:00-15:00 Åpningstid: Tlf. 09:00-15:00 Org.nr.: 938 587 418
Nettredaktør: Ove Haugrud Ansvarlig redaktør: Geir Olav Jensen Utviklet av: Sem & Stenersen Prokom AS